Naslovna    Vesti    Takmičenja    Nevena osvojila drugo mesto u Kranjskoj Gori!
04

feb

2014

Nevena osvojila drugo mesto u Kranjskoj Gori!

Najbolja srpska skijašica Nevena Ignjatović nastavlja sa dobrim rezultatima pred Olimpijske igre u Sochiju.

Na danas održanoj FIS trci veleslaloma u slovenačkoj Kranjskoj Gori, Nevena Ignjatović je u veoma jakoj konkurenciji osvojila odlično drugo mesto. Brža od nje bila je samo domaća takmičarka Ana Drev koja već ima zavidan staž i nekoliko „Top 10“ plasmana u Svetskom kupu.

Nakon prve vožnje Ignjatovićeva je zauzimala treće mesto ali je drugi lauf odvozila veoma dobro te je na kraju sa ukupnim vremenom 2:07.89 stigla do sjajne druge pozicije.

Na trci je trijumfovala pomenuta slovenačka skijašica Drev sa vremenom 2:06.44, dok je treće mesto osvojila Slovakinja Petra Vlhova koja je bila sporija od Nevene za 12 stotih delova sekunde.